Novosti16.05.2014

Poziv farmaceutskim kućama i kompanijama

Beograd 16.05.2014

Poštovani,

Pozivamo Vas da prisustvujete sastanku koji će biti održan 03.06.2014. godine u 18 časova u prostorijama Udruženja pacijenata obolelih od raka debelog creva i jetre, na kojem će predstavnik Vaše organizacije biti iscrpnije obavešten o radu Udruženja.

Udruženje je član Evropskog udruženja obolelih od kancera debelog creva EUROPACOLON.

Rad Udruženja je prepoznat od strane Republičkog fonda za zdravstveno osiguranje, Instituta za javno zdravlje "Dr Milan Jovanović Batut" i Ministarstva zdravlja Republike Srbije.

Udruženje je osnovano 2005. godine sa zadatkom da:

• okuplja obolele od raka debelog creva i jetre, članove njihovih porodica i druga lica zainteresovana za pružanje podrske obolelima,
  • neguje i razvija razmenu informacija, druženje i prijateljstvo izmedju obolelih i clanova njihovih porodica,
  • radi na podizanju nivoa saznanja i svesti u razumevanju njihove bolesti i njenoj prevenciji u široj javnosti,
  • ostvaruje saradnju sa stručnim i naučnim ustanovama i organizacijama u oblasti prevencije i terapije raka debelog creva i jetre u cilju edukacije obolelih pacijenata i njihovih porodica,
  • omogućava svojim članovima i široj javnosti bliže upoznavanje sa prirodom bolesti, uzrocima njenog nastajanja, načinima lečenja, lečenju ove bolesti kod nas i u svetu, kao i da preko ograna Udruženja i celokupnog članstva okupalja što veći broj zainteresovanih.

Tokom ovog perioda, imali smo odličnu saradnju sa nekoliko farmaceutskih kuća i kompanija. S obzirom da nam je želja da uradimo mnogo više, kako bismo ostvarili ciljeve koje smo sebi zadali, potrebna nam je Vaša pomoć i podrška.

O radu Udruženja možete se više informisati preko našeg sajta.

Molimo da potvrdite dolazak na telefone:

• 064/ 249 98 53 (predsednik Udruženja g-din Milenko Mitrović),
  • 063/ 102 79 67 (infolinija),

ili e-mailom na jadrankas66@gmail.com.

Upravni odbor
Udruženja pacijenata obolelih od raka debelog creva i jetre